دفتر فروش و پخش کاغذ دیواری و پارکت کارشیو در اصفهان

فروش انواع کاغذ دیواری ,کفپوش لمینت پارکت ,کفپوش pvc در اصفهان و حومه

دکوراسیون آرام برای اتاق خواب


دکوراسیون آرام,دکوراسیون آرام برای اتاق خواب,دکوراسیون,گالری عکس دکوراسیون,لوازم تزئینی,دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون داخلی اتاق خواب,دکوراسیون سرویس خواب,مدرن ترین اتاق خواب ها,اتاق خواب شیک,چیدمان اتاق خواب
بسیاری از افراد اهمیت چندانی به اتاق خوابشان نمی دهند، اما واقعیت آن است که ما یک سوم عمر خود را در این اتاق به سر می بریم و از آنجا که محل استراحت ماست، راحتی و آرامش آن اهمیت فراوانی دارد.

اتاق خواب های ما اغلبِ اوقات دیوارهای شلوغی دارند، رختخوابمان معمولا نا مرتب است و بعضا وسایل زیادی روی زمین اتاق خواب وجود دارد. شاید وقتش رسیده به این اتاق رسیدگی و توجه کنیم. نمی گوییم اتاقتان را شبیه اتاق خواب های هتل پنج ستاره کنید، اما قاطعانه می گوییم کهاین مکان به آرام ترین وآرام بخش ترین مکان خانه تان تبدیل شود.

یکی از ساده ترین شیوه ها برای رسیدن به این مقصود، انتخاب رنگ مناسب است. ما سه رنگ را به شما معرفی می کنیم که معتقدیم بیشترین تاثیر را در القای آرامش دارند: رنگ آبی یاسی و سبز. در این تصاویر می توانید این آرامش را بخوبی دریافت کنید.

آبی :

بدون شک یکی از آرامبخش ترین رنگ ها در چرخه رنگ، "آبی" است. کیفیت مراقبه گرانه این رنگ را نمی توان نادیده گرفت؛ چرا که القا کننده آبیِ دریا وآسمان است.


,دکوراسیون آرام, دکوراسیون آرام برای اتاق خواب, دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، آبی دیوارها می تواند صورت های مختلفی را به خود بگیرد. مثلا به طیف آبی/خاکستری متمایل شود، آبی نفتی، کله غازی، و یا کبالت شود و این انتخاب کاملا وابسته به سلیقه شما است.

یاسی (یا اسطوخودوسی) :
بسیاری افراد معتقدند که این رنگ آرامبخش ترین است. یاسی، رنگی خیال انگیز است که همچون گل یاس حس لطافت و آرامش را به ما ارزانی می کند.


,دکوراسیون آرام, دکوراسیون آرام برای اتاق خواب, دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


به طیف های ملایم این رنگ توجه کنید. حسی از لطافت بهار و آرامش را دریافت خواهید کرد.

سبز :
و در پایان باید بگوییم اتاق سبز جایی است که در آن معجزه رخ می دهد!


,دکوراسیون آرام, دکوراسیون آرام برای اتاق خواب, دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


در رنگ سبز دیوار حسی باشکوه دریافت می شود. شاید بدلیل تداعی جنگل و گل و گیاه است که احساس سرزندگی را به ما منتقل می کند.دکوراسيون کارشيو


طراحي , فروش, اجرا

نشاني:اصفهان , خيابان بزرگمهر , هشت بهشت غربي , حدفاصل گلزار و ملک , نبش کوچه 13

تلفن تماس:

09138375530

32736601_031


[ بازدید : 150 ] [ امتیاز : ] [ نظر شما : ]

[ ] [ ] [ ]

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب میهن ام پی تری پرینتر سه بعدی
بستن تبلیغات [X]